Apie mus

Sound Trailer

Sountrailer yra profesionali, savo darbą mylinti įvairaus pobūdžio renginių organizavimo, jų vykdymo ir išpildymo komanda. Jau 15 metų savo darbą pradedame nuo idėjos iki tobulo jos įgyvendinimo. Siūlome tokias paslaugas kaip privačių ar įmonėms skirtų renginių organizavimas, ilgalaikį bendradarbiavimą su savivaldybėmis įvairių kultūrinių renginių klausimais bei teikiam techninį aptarnavimą – nuo koncertinės įrangos nuomos iki pardavimo. Mūsų paslaugos yra skirtos įvairaus masto ir tipo renginiams organizuoti, todėl gebame surengti ir kuklią šeimos šventę, ir grandiozinį miesto renginį.

Kol kiti kalba ir skuba, mes klausomės ir kuriam. Mūsų ilgametė patirtis ir universalumas leidžia įsiklausyti į kiekvieną kliento mintį ir norą, todėl Jūsų šventė visada bus unikali ir atitinkanti poreikius. Suprantame, kad organizuojant šventę dažnai yra nežinoma nuo kuo pradėti. Mūsų komandos idėjų generatoriai, savo srities profesionalai įsiklausys ir supras Jūsų norus, patars ir pasiūlys geriausius sprendimus organizuojamam renginiui. Platus pažinčių ir kontaktų ratas padės išsirenkant šventei geriausią vietą, aukščiausio lygio virtuvę, profesionalius vedėjus, talentingus ir žinomus dainininkus, šokėjus ar netgi aktorius.

Siūlome ir laiko patikrintus bei išbandytus muzikinius projektus, kurie yra ypatingai išpuoselėti ir niekada nenuviliantys. Iš daugybės projektų populiariausi šiuo metu - Carillo'n'Jazz, Etno Jazz ir Soundtrailer Live. Renginiai skiriasi savo konceptu, bet yra panašūs savo kokybe bei išpildymu. Nors minėti projektai yra kartotiniai, mūsų komandos dėka jie pritaikomi prie metų laiko, vietos, renginio pobūdžio, masto ir žinoma, prie jūsų pageidavimų.

Mūsų komandos disciplina, atsidavimas ir patirtis garantuoja efektyvų aukščiausio lygio renginių organizavimą. Mes nebijome iššūkių ir galime suorganizuoti unikalius, iki detalių apgalvotus renginius, kurie dažnam žmogui gali pasirodyti neįmanomi. Pas mus rasite kokybiškiausią įgarsinimo ir apšvietimo techniką, talentingus atlikėjus ir kitus savo srities profesionalus. Bendradarbiaujant su Soundtrailer jūsų renginys įgaus tobulą balansą tarp kokybiško garso ir įspūdingo reginio bei paliks neišdildomą įspūdį.

Klientai kurie mumis pasitiki

susisiekite su mumis

Kontaktai

Mus rasite

UAB „LVZ Projektas“

M. Daukšos g. 29 – 26, Kaunas, LT-44282

Įm. k.: 300607163

PVM kodas: LT10003465514

Žilvinas Lazauskas

SOCIALINIAI TINKLAI